Batman UA

W ogarniętej wojną Ukrainie historia Batmana nie miałaby happy endu

Dlatego przyjechał do nas. Trafił do fundacji Ja Pacze Sercem wiosną. Był wynędzniały i osłabiony „kocim katarem” oraz innymi dolegliwościami.

Miał powieki przyrośnięte do gałki ocznej, zapalenie spojówek, stan zapalny dziąseł oraz pasażerów na gapę. W wieku 2 lat ważył niecałe 2 kg.

Mimo cierpień, od początku z wdzięcznością tulił się do swojej tymczasowej opiekunki i obsypywał ją czułościami. Był w tak kiepskim stanie ogólnym, że jego leczenie trwało 9 miesięcy. Teraz Batman jest zdrowy i gotowy, by znaleźć swoich ludzi. Warto jednak jeszcze uważać na jego oczy, uszy i zęby, a także odporność, osłabione życiem w złych warunkach. Z czasem, otoczony miłością i spokojem, powinien się ustabilizować.

Jako kot zagłodzony niemal na śmierć, wciąż boi się, że następnej miski już nie będzie, dlatego bardzo dużo je. A przynajmniej chce jeść, bo na to – dla jego dobra – mu nie pozwalamy.

Mamy nadzieję, że kiedyś strach przed głodem również minie.

Batman urodził się w 2020 roku. Jest pełnym energii i pozytywnego nastawienia młodzikiem. Został zaszczepiony, wysterylizowany i zachipowany, testy FIV/FeLV ma ujemne. Batmanek kocha ludzi, nie lubi jednak innych kotów. Być może dlatego, że musiał konkurować z nimi o pożywienia. Tak czy inaczej teraz poszukuje opiekuna, który podaruje mu dużo miłości, troskę oraz bezpieczeństwo. A to wszystko w domu „niewychodzącym” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Wyślij sygnał Batmanowi i - inaczej niż w filmie - to Ty uratuj jego!*

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo