Black

Pokoloruj świat niewidomego Black

Piątka kociąt została znaleziona wśród maszyn w zakładzie produkcyjnym w okolicach Lublina. Dobra Dusza zabrała je ze sobą. Głodne, wyziębione, bez sił, z oczkami poklejonymi strupami, dostały swoją wielką szansę na życie! Przez miesiąc były dokarmiane i leczone z kociego kataru, każdego dnia najdelikatniej jak to możliwe trzeba było namaczać oczka, by powolutku zmniejszać ból. Ze względu na chore oczy trafiły do nas – do Fundacji Ja Pacze Sercem.

Czarny kociak – Black natychmiast po dotarciu do domu tymczasowego wdrapał się po nodze opiekunki. Choć nie widzi – na skutek kociego kataru przeszedł enukleację oczu – czuje wszystko doskonale i korzysta z życia, które wygrał dzięki Dobremu Człowiekowi. Gania po całym mieszkaniu, bawi się ze swoim rodzeństwem, a nawet z psami. Uwielbia wspinać się na kolana człowieka, ocierać się, mruczy przy tym bardzo głośno. Chętnie bawi się kocimi zabawkami, korzysta z drapaków.

Black urodził się we wrześniu 2023 roku. Jest zaszczepiony, testy Fiv/Felv ujemne, wkrótce czeka go kastracja. Szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi okami/balkonem. Black ma czarne futerko, a jego znakiem rozpoznawczym są siwe wąsiki i dosłownie kilka białych włosków. Jest wyjątkowym kotem, nie tylko ze względu na swoje znaki szczególne, ale na swój charakter. Mimo ciężkiej choroby, która zupełnie pozbawiła go oczu, zdaje się widzieć świat jak przez różowe okulary. Daj się zarazić radością Blacka i podaruj mu dom, który razem będziecie kolorować każdego dnia!

*Nasza miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo