Blind

Bądź światłem dla ociemniałej Blind

Ciemność zamknęła się nad Blind pierwszy raz, gdy straciła wzrok w wyniku nieleczonego kociego kataru. Po raz drugi, było już całkiem blisko, kiedy została przyniesiona do lecznicy weterynaryjnej na uśpienie. Bardzo chora i koszmarnie zaniedbana przez opiekunkę była w stanie agonalnym. Trafiła do nas z ranami od silnego kataru na pyszczku, nie była w stanie samodzielnie jeść, była wyłysiała. Mimo to chciała żyć. Walczyła razem z wolontariuszami naszej fundacji Ja Pacze Sercem z całych wątłych sił. I udało się! Blind jest zdrowa i żyje. Nie widzi, ale i tak zawsze wie, kiedy jej tymczasowi opiekunowie siadają na sofie, żeby przybiec do nich i się przytulić. Leżenie na kolanach, tulenie się i mruczenie – po to żyje. Jest kotką pełna miłości do człowieka.

Blind urodziła się ok. roku 2013. Jest niewidoma. Została zaszczepiona, wysterylizowana, testy FIV/FeLV ma ujemne. Jest już niemłoda, ludzie zawiedli ją wiele razy, pozwalając oślepnąć i doprowadzając niemal do śmierci. Wierzymy jednak, że znajdzie się ktoś, kto odmieni jej życie.

Poszukuje domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Może być kocią jedynaczką albo zamieszkać z innym spokojnym kotem. Podaruj Blind kochający dom, niech ta kotka w końcu zobaczy światełko nadziei w tunelu rozpaczy.

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo