Bolek i Lolek

Początki Bolka i Lolka nie były beztroską przygodą

Znalezieni zostali wraz z rodzeństwem, ale bez matki zimą na wsi. Prawdopodobnie zostały wyrzucone na pewną śmierć z głodu i zimna. Na szczęście ktoś je znalazł i udzielił pierwszej pomocy. Dwa z pięciu kociąt miały widoczne zrosty na oczach i dlatego trafiły do nas – fundacji Ja Pacze Sercem. Są to chłopcy, nierozłączni i weseli, dlatego zostali nazwani Bolek i Lolek.

Obaj przeszli operacje usuwania zrostów z prawego oka. Lolkowi zostały zrosty, ale nie wpływa to ani na jego samopoczucie, ani na jakość widzenia. Obaj widzą doskonale. Teraz kociaki są zdrowe, pełne energii i gotowe na przygody. Jednak teraz pragniemy im zapewnić tylko przygody bezpieczne i beztroskie.

Bolek i Lolek urodziły się ok 15 sierpnia 2022 roku. Widzą, są zaszczepione, zachipowane, wysterylizowane, testy FIV/FeLV mają ujemne. Są nierozłączni – wszystko robią razem: śpią, jedzą, bawią się, wyglądają przez okno, przychodzą na przytulanki, zapraszają do zabawy. Łączy ich silna więź, dlatego zdecydowaliśmy, że powinny znaleźć wspólny dom.

Poszukujemy dla nich domu "niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Mogą mieć futrzastych towarzyszy, bo są śmiałe i przyjazne.

Adoptuj Bolka i Lolka, a Twoje dni będą wypełnione wesołymi przygodami dwóch rezolutnych kocich chłopaków!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo