Ciekawska

Niewidoma Ciekawska pyta o Ciebie

Czy jej brak wzroku to w Twoich oczach coś nie do przejścia? Czy jesteś w stanie dać szansę niewidomej kotce? Czy ona może jakoś Cię do siebie przekonać? Czy będzie się mogła do Ciebie przytulić? A czy przeszkadzałoby Ci, gdyby się tuliła cały czas? Czy ewentualnie mogłaby liczyć na Twoją sympatię? A na miłość? Czy dasz radę pokochać ją tak mocno, jak ona jest gotowa kochać Ciebie? Czy prosi o zbyt wiele?

Ciekawska trafiła do nas – fundacji Ja Pacze Sercem - w listopadzie 2022 roku z powiększonym okiem, które groziło rozlaniem i z resztką gałki ocznej w drugim oczodole. Dolegliwości te powodowały niewyobrażalny ból. Dodatkowo od nie wiadomo jak długiego czasu borykała się również problemem neurologicznym, który objawiał się tym, że kręciła się w kółko. Kicia zbyt długo nie otrzymała pomocy. Powiększone oko nie nadawało się już do leczenia, trzeba je było usunąć, natomiast resztki drugiego wyczyścić.

Leczenie neurologiczne dało dobre efekty, jednak zdarza jej się czasem jeszcze chodzić w kółko. Na szczęście teraz łatwo jest ten stan przerwać. Niestety i w tym przypadku również pomoc przyszła zbyt późno. To wszystko nie przeszkadza Ciekawskiej być ciekawską właśnie, uroczą, czułą i radosną kicią. Jest całkowicie skoncentrowana na człowieku. Inne koty nie są jej do niczego potrzebne. Te bardziej natarczywe wywołują w niej stres. Stonowana i spokojna – świetnie odnajduje się w domu.

Ciekawska urodziła się w 2019 roku. Została zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Bez problemu korzysta z kuwety, wystarczy jej ją pokazać. Rozpytujemy teraz o dom* dla niej – z oczywistych względów „niewychodzący” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Ciekawi Cię, czy można się zakochać w niewidomej kici? Podaruj jej dom i przekonaj się, że TAK!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo