Columbia

Dla jednookiej Columbii bezpieczeństwo to odkrycie Ameryki
 
Columbia przyjechała z Ukrainy. To, co dla nas oczywiste, czyli spokój i bezpieczeństwo, dla niej było istnym odkryciem Ameryki. Los bezdomnych stworzeń zawsze jest okrutny, ale tych, które urodziły się w kraju ogarniętym wojną to niemalże wyrok. Chora i zaniedbana długo dochodziła do siebie. Wymagała między innymi usunięcia jednego oka, które było źródłem bólu, ale nie tylko. Był także potencjalnym zagrożeniem dla jej życia, jeśli zakażenie ogarnęłoby cały organizm. 
Szczęśliwie Columbia odzyskała zdrowie i radość życia. A swojej tymczasowej opiekunce odwdzięcza się za opiekę wielką miłością i milionami czułości. Najchętniej nie odstępowałaby jej nawet na krok i jest zawsze gotowa, żeby się poprzytulać. 
 
Columbia urodziła się w lipcu 2022 roku, jest zdrowa, brak jednego oka w niczym jej nie przeszkadza, została zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana, testy FIV/FeLV ma ujemne. Znajduje się pod tymczasową czułą opieką wolontariuszki fundacji Ja Pacze Sercem, ale jest już gotowa, by znaleźć swojego człowieka do kochania na stałe.
 
Poszukujemy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. 
 
Podaruj dom Columbii i odkryj kocią miłość nie z tej ziemi!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo