Elisa

Czy znajdziemy tu oddanych wielbicieli uroku małej Eli? 

No właśnie, czy ktoś taki jest na sali?- zdaje się pytać Eliska całą sobą, wypatrując swojego ukochanego człowieka. Takiego na zawsze. I w tym wypatrywaniu wcale nie przeszkadza Elisce fakt, że nigdy nie miała oczu. Bo paczeć można noskiem, uszami, łapką, językiem, wibrysami, a przede wszystkim: sercem. Mała Eliska chłonie więc świat zachłannie, tyle jest jeszcze do odkrycia! I pomyśleć, że o mały włos mogło ją to wszystko ominąć. Przeżyła tylko dlatego, że dobrzy ludzie dostrzegli małą biedę bez oczek na parkingu i podali jej pomocną dłoń. Eliska nie przestaje być wdzięczna ludziom za tę dobroć.

Każdego dnia czule obcałowuje i wyściskuje swoich tymczasowych Opiekunów. Uwielbia relaksować się przytulona do człowieka - mruczy wtedy i wygląda jakby się szeroko uśmiechała. Kiedy akurat nie zalewa ludzi swoją bezgraniczną czułością, zajmuje się wyszukiwaniem nowych przygód. Z Eliską nigdy nie jest nudno – jej kreatywność w wymyślaniu zabaw nie ma końca. W domu tymczasowym wychowuje się ze starszymi kotami, które nie podzielają tej pasji, więc Eliska stała się mistrzynią samodzielnej zabawy. Potrafi długo cieszyć się wykradzioną gumką do włosów czy kulką papieru, odkrytą kryjówką, do której nikt wcześniej nie wchodził albo wygrzebywaniem zabawek zaginionych pod kanapą. To niesamowicie samodzielna mała kruszynka. Wniesie do czyjegoś domu mnóstwo radości. 

Dziś Eliska jest w pełni zdrowym kociakiem, gotowym, by spakować plecaczek i zacząć przygodę życia w swoim własnym kochającym domku. Eliska urodziła się w sierpniu 2023 r. Jest zaszczepiona, wysterylizowana, zaczipowana, testy FIV/FeLV ma ujemne. Nie może doczekać się przygód w nowym domu. Może to Ty spełnisz wielkie marzenie małej Eliski?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo