Fazi

Życie Faziego to kiepski żart

Choć nie on jest jego autorem, ale okrutny los. Okrutny bowiem los bywa dla bezdomnych stworzeń. Urodziła go bezdomna kotka, w dodatku prawie zupełnie niewidoma.

Trafił do naszej fundacji Ja Pacze Sercem, razem z swoją matką i rodzeństwem, gdy miał 10 dni. Kotka mimo to, że niewidoma i z bardzo bolącym okiem, zajmowała się troskliwie swoimi maleństwami. Dzięki temu, wszystkie rozwinęły się prawidłowo. Fazi jest zdrowy. Szybko nauczył się życia w domu, korzystania z kuwety i stał się kochanym dzieciakiem. Jest bardzo odważny, otwarty na nowe doświadczenia, rezolutny i przebojowy. Zawsze w doskonałym humorze, stale zabiegany i radosny. Wszystko go cieszy i każda rzecz znaleziona w domu staje się jego ulubioną zabawka. Zawsze chętnie się przytula i uwielbia spać w łóżku ze swoimi tymczasowymi opiekunami.

Co rano wita ich niekończącymi się czułościami. Fazi urodził się na początku września 2022r, został zaszczepiony, zachipowany, testy FIV/FeLV ma ujemne. Poszukujemy dla niego człowieka, dla którego opieka nad kotem to nie żart, dlatego podaruje mu dom “niewychodzący” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Fazi musi zamieszkać w domu, który jest inny kot, tak lubi ich towarzystwo, piesek też jest mu znany.

Przygarnij małego Faziego, a nie raz będziesz się śmiać w głos z jego wybryków!*

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo