Filya UA

FIVek Filya filuje na Ciebie

Urodził się ok 4 lat temu w Ukrainie. Przyjechał do nas - fundacji Ja Pacze Sercem - z Charkowa. Przeżył wojenne piekło, jak wszystkie stworzenia, które udało nam się stamtąd uratować. To na szczęście nie pozostawiło skazy na jego charakterze.

Jest spokojny, zapatrzony w człowieka i nic tylko filuje jak by tu się przytulić. Niezwykle kontaktowy i „wygadany”. Ma w sobie wiele z psa, bo chodzi za tymczasowymi opiekunami krok w krok.

Filya jest FIV +, FeLV -. I chociaź jest nosicielem FIV, może być towarzyszem innych, zdrowych kotów.

Jedynakiem może też być bez problemu, bo po pierwsze jest duży nawet jak na kocura, dlatego zupełnie swobodnie można go wagowo potraktować jak dwa koty. A po drugie, ma w sobie tyle czułości, miłości do ludzi i pozytywnej energii, co kilka kotów razem wziętych. Ponadto Filya został wykastrowany i zaszczepiony na wściekliznę. Ma chip.

Kocha ludzi, nie boi się psów, wobec kotów jest wyluzowany. Ponieważ limit szczęśliwych zbiegów okoliczności mógł mu się już wyczerpać podczas wojny oraz długiej podróży do Polski, to nie chcemy ryzykować, żeby spotkało go coś złego we własnym domu. Poszukujemy więc dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Też filujesz na Filyę? Śmiało - podaruj mu dom i zyskaj wielkiego przyjaciela!*

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo