Fretka

Choć Fretka straciła oczko, zyskała życie

Fretka straciła jedno oczko tuż po urodzeniu, dlatego trafiła do nas – do Fundacji Ja Pacze Sercem. Miała mnóstwo szczęścia – ona i jej brat Jeremiasz zdążyli zostać uratowani, a ich drugi braciszek niestety nie przeżył, mimo podjętych prób ratowania mu życia... Ze względu na to, że została znaleziona na ulicy, żyjąc na początku w bardzo trudnych warunkach, w domu tymczasowym musiała przejść intensywną kurację odrobaczającą, która – delikatnie rzecz ujmując – nie sprawiała jej przyjemności.

Ale komu by sprawiała... Jednak to może wyjaśniać, dlaczego jest kotką bojaźliwą, troszkę wycofaną i bardzo ostrożną. Gdy już wyzdrowiała, pokazała swoim tymczasowym opiekunom, jak rozkoszną i przyjazną jest kotką. Uwielbia ganiać piłeczki, polować na papierki po cukierkach i bawić się z innymi kotami. Bardzo dobrze odnalazła się wśród dorosłych kotów. Ludziom, po czasie, także potrafi okazać zaufanie.

Fretka urodziła się w maju 2022 roku, jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, testy FIV/FELV ujemne. Widzi na jedno oczko. Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Najchętniej zamieszkałaby ze swoim bratem – Jeremiaszem, z którym jest bardzo zżyta i spędza prawie cały czas. Szczęście w nieszczęściu... tak można najkrócej opisać los Fretki. Marzymy jednak o tym, żeby już nie musiała szukać tego szczęścia, tylko miała je już przy sobie, na wyciągnięcie łapki.

Czy spojrzysz w piękne oczko Fretki i zostaniesz jej wymarzonym Domem na zawsze?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo