Garmi

Garmi sam się garnie do dobrego domu

Garmi właściwie sam przyszedł do Fundacji – podczas spaceru w deszczowy dzień, nasza wolontariuszka z synkiem spotkali wyrzuconego pod blok kota, a ten... sam wskoczył na ręce i zaczął się przytulać! Choć Garmi nie jest Ślepaczkiem, nie mogli go zostawić!

Garmi został adoptowany ze schroniska w 2019 roku, jednak dotychczasowi opiekunowie po prostu wyrzucili go z domu... Dlaczego? Wymówek było wiele... ale jedno jest pewne – na pewno sam sobie na to niczym nie zasłużył! Kocha ludzi, uwielbia dawać baranki. Jest w pełni zdrowym, radosnym kotem o bardzo przyjaznym usposobieniu. Przy dzieciach jest spokojny, psy traktuje neutralnie. Niestety w domu tymczasowym przytłoczyła go zbyt duża ilość kotów, które zaczął zaczepiać. Dlatego szukamy dla niego domu bez wielu kotów.

Garmi urodził się w 2019 roku. Jest zaszczepiony, zaczipowany, testy FIV/FELV ujemne. Szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem. To już dorosły kot, który ma swoje przyzwyczajenia, nie wiemy też, co tak naprawdę przeżył do tej pory....

Marzymy jednak o tym, by w końcu znalazł taki dom, który nie pozbędzie się go nigdy! Odpowiedzialny, kochający, który dostrzeże jego cudowny charakter i odwzajemni niezwykłą, kocią miłość!

*Nasza miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo