Ginger

Ginger ożywia nie tylko kolorem

Dwie malutkie puchate kuleczki, zawiniątka-niewiniątka, bezbronne, chore, zupełnie same... Takie kociaki, dopiero co urodzone, nie mają prawie żadnych szans na przeżycie. Chyba, że zjawi się ktoś, kto podejmie się wyzwania uratowania dwóch istot.

Na szczęście dla Ginger i Miss Daisy tak się stało – Dobry Człowiek znalazł je, zaopiekował się nimi, karmił butelką i podawał niezbędne leki. Kotki atakowały już wirusy i koci katar, jednak interwencja odbyła się na tyle szybko, że po chorobie nie ma już śladu. No, prawie nie ma śladu – Ginger, młody, rudy kociak, ma lekko zmienione oczko, jednak wzrok jest bez zarzutu. Wygląda na to, że Ginger wie, że to człowiekowi zawdzięcza zdrowie i życie – jest niedołącznym kompanem w codziennych czynnościach, lubi się przytulać, „całować” po policzkach, zawijać się wokół szyi niczym ciepły szalik. Bardzo też docenia towarzystwo innych kotów, w szczególności swojej siostry, Miss Daisy (która również szuka już domu na zawsze).

Jest bardzo aktywny, energiczny, wszędzie go pełno. Ginger urodził się w lipcu 2022, testy FIV/FELVujemne, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. Szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi okami/balkonem. Ginger jest pełen energii, radosny i potrafi pokazać, że kocha człowieka bezgranicznie, ufa i jest wdzięczny. Każdy jego dzień jest wielką afirmacją życia, które zostało mu podarowane właściwie dwa razy.

Zaadoptuj go a codziennie będziesz pamiętał jak wielkim darem jest życie. 

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo