Jarzębinka

Jarzębinka swym urokiem poprawi każdy dzień

Koteczka znaleziona przez wspaniałe dziewczyny w Lęborku. Była jeszcze maleńkim kociakiem z wielkimi, niestety już niewidzącymi oczkami, dlatego też trafiła pod naszą opiekę. Jarzębinka od samego początku była niezwykle odważna.

Doskonale poznała mieszkanie i radzi sobie bez żadnego problemu, poznała każdy zakamarek – brak wzroku zupełnie nie przeszkadza jej w codziennym funkcjonowaniu. Uwielbia zabawy – zarówno z innymi kotami, jak i z człowiekiem, ale potrafi też świetnie bawić się sama. Jest bardzo radosna i energiczna, chętnie też poznaje gości, którzy odwiedzają tymczasowy dom. Jej z początku wielkie oczy nie reagowały na leczenie, dlatego też musiała mieć je usunięte, by stan zapalny nie powracał.

Jarzębinka urodziła się w czerwcu 2023 roku, jest zaszczepiona, wykastrowana, testy FIV/FeLV ujemne. . Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Najlepiej, jeśli zamieszka z energicznym kocim towarzyszem. Jarzębinka jest kotką o cudownym usposobieniu – jej radość wprowadza ogrom szczęścia do domu.

Może właśnie Ty marzysz o takim kocim promyczku, który będzie rozświetlał każdy Twój dzień?

*Nasza miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo