Jeremiasz

Pustkę w życiu jednookiego Jeremiasza może wypełnić tylko miłość

Jeremiasz jako młodziutki kociak został znaleziony przez dobrych ludzi, razem z siostrą – Fretką i drugim braciszkiem. Niestety, brata nie udało się uratować... Jeremiasz i Fretka mieli mnóstwo szczęścia – w wyniku choroby „tylko” stracili po jednym oczku. Dlatego trafili do nas – do Fundacji Ja Pacze Sercem.

W domu tymczasowym Jeremiasz okazał się być bardzo towarzyskim kociakiem – bardzo lubi ludzi i inne koty. Ze względu na problemy gastryczne, przez które przechodził, jest w tej chwili na specjalnej diecie – barf. Z czasem będzie próbował różnych mięs, tak, by znaleść takie, na które najlepiej reaguje. Jest duża szansa, że będzie mógł odżywiać się tak, jak inne koty, jednak na razie potrzebuje czasu, by organizm się zregenerował po walce z pasożytami. Poza tym jest zdrowym, radosnym kotkiem, który nic nie robi sobie ze swojej „pirackiej” urody – z jednym oczkiem radzi sobie doskonale! Lubi bawić się szeleszczącymi zabaweczkami, z kocią siostrą są największymi fanami papierków po cukierkach.

Jeremiasz urodził się w maju 2022 roku, jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, testy FIV/FELV ujemne. Widzi na jedno oczko. Szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Najchętniej zamieszkałby ze swoją siostrą - Fretką, z którą jest bardzo zżyty i spędza prawie cały czas.

Wielu kotom znalezionym na ulicy, mimo udzielonej pomocy, nie udaje się przeżyć ... Jeremiasz miał mnóstwo szczęścia – żyje i korzysta z tego życia najlepiej jak potrafi! Nie ma oczka, ale z tym brakiem radzi sobie doskonale.

Jedyna pustka w jego życiu, którą jeszcze trzeba wypełnić, to serce – może Ty właśnie podarujesz mu dom na zawsze i uzupełnisz jedyny już brak w jego życiu?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo