Jura

Niewidoma Jura miała zasnąć wiecznym snem

Ktoś zaniósł ja do kliniki weterynaryjnej do uśpienia. Na szczęście lekarze są od ratowania, a nie od usypiania. Dzięki nim, mała kicia znalazła się w fundacji Ja Pacze Sercem. Zaniedbana choroba nazywana kocim katarem zdążyła już zdewastować oczy maleństwa. Wdał się w nie bolący i rozsadzający gałki od środka stan zapalny. Do tego gorączka, katar i fatalne samopoczucie.

Jura ma za sobą długą historię leczenia: antybiotykoterapia, stabilizacja stanu zdrowia, potem – gdy się wzmocniła – operacja usunięcia zniszczonych gałek ocznych. Wszystko to już za nią. Jest zdrowa, wesoła i beztroska, ale jednocześnie spokojna i delikatna. Bardzo kocha człowieka i uwielbia jego bliskość oraz wspólne czułości. Wspaniale dogaduje się tez z innymi kotami oraz psem. Jura urodziła się w czerwcu 2022 roku. jest zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana, testy FIV/FeLV ma ujemne.

Poszukuje domu* „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Podaruj delikatnej Jurze kochający dom i zasypiaj codziennie, słysząc jej kojące mruczenie!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo