Kasya UA

Jednooka Kasya z Ukrainy zakasuje Cię czułością
 
Kasya jest wobec ludzi ufna i czuła jak mały kociak. Jak gdyby nie została porzucona, nie tułała się samotnie, nie zaznała strachu, głodu ani bólu, czyli wszystkich okropności wojny, która ze zwierzętami obchodzi się równie źle, co z ludźmi. Pragnie tylko jednego – dotyku i bliskości. Trafiła do naszej fundacji dla ślepaczków Ja Pacze Sercem z powodu kłopotu z jednym okiem. Ponieważ jest nieduża i tak ufna, myśleliśmy wszyscy, że jest młodą, najwyżej dwuletnią kicią. Ku naszemu zaskoczeniu, weterynarz orzekł, że ma 7 – 8 lat. 
 
A przy tym chorą wątrobę i zęby (nie licząc zdewastowanego kocim katarem oka), co na pewno powodowało u niej cierpienie. W pierwszej kolejności zajęliśmy się wątrobą, następnie zębami i na koniec wyczyszczeniem oczodołu. Leczenie szło dobrze, ale kotka coraz gorzej dogadywała się z ze swoim tymczasowym kocim stadem. Inne koty wyraźnie ją stresują.
 
Za to pies nie robi na niej żadnego wrażenia. Niestety w związku z tym stanem, jesteśmy zmuszeni, aby zacząć jej szukać domu już teraz. Wątroba Kasyi jest już w porządku, oczodół został oczyszczony i zaszyty, zaś zęby są jeszcze w trakcie leczenia. Oznacza to, że usunięty został bolący ząb. Jednak, gdy Kasya odnajdzie swój spokojny dom, trzeba będzie wykonać rentgen stomatologiczny, aby sprawdzić, jakiego leczenia wymagają jej dziąsła. Ponieważ własny człowiek, który utuliłby jej smutki jest absolutną koniecznością, dlatego pragnęlibyśmy znaleźć jej dom jak najszybciej. Pokrycie wydatków na doleczenie kici fundacja wzięłaby na siebie.
 
Kasya urodziła się w 2015 lub 2016 roku. Jest zaszczepiona, zachipowana, wykastrowana, testy FIV/FeLV ma ujemne. 
 
Niestety nie toleruje innych kotów. Kocha ludzi. Poszukuje domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. 
 
Kasya czeka – podaruj jej dom i zakasuj swoim wielkim sercem!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo