Ki

Przeurocza Ki szuka swojego domku!

Szukasz uroczej i energicznej towarzyszki na czterech łapach? Poznaj naszą trikolorkę, która jest nie tylko przepiękna, ale i wyjątkowo słodka!


Ki wyróżnia się uroczym zezem, który dodaje jej jeszcze więcej wdzięku. Jest bardzo energiczna i szybka – uwielbia wieczorne biegi po domu, a jej figle i zabawne pozy wywołują uśmiech na twarzy każdego, kto ją obserwuje.

Mimo swojej energicznej natury, jest także przesłodka i przytulaśna. Wieczorami przychodzi do łóżka, mrucząc jak mały traktorek, a jej bliskość i ciepło są nieocenione.

Jest inteligentna – aportuje sprężynki i piłeczki, a nawet przynosi sprężynki do wanny, gdzie bawi się nimi na pochyłym terenie, turlając je z zapałem. Lubi inne kotki i świetnie się z nimi dogaduje. Potrzebuje tylko chwilki na przyzwyczajenie się do nowego otoczenia, ale już na drugi dzień potrafi przytulać się do nowo poznanych osób. Ki jest zaszczepiona, wysterylizowana, testy FIV/Felv ujemne. Szukamy dla Niej domu "niewychodzącego" z zabezpieczonymi oknami/balkonem.

Jeśli szukasz wyjątkowej kotki, która wniesie do Twojego domu mnóstwo radości i ciepła, nasza trójkolorowa piękność jest idealnym wyborem.

*Nasza miłość do Ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo