Klementynka

Kto ci zaśpiewa: Oh my darling, oh my darling, jednooka Klementynko?

Klementynka trafiła do naszej fundacji Ja Pacze Sercem bez jednego oka. Miała zaledwie dwa miesiące, a już bardzo dobrze poznała ból. Jej oko zdewastowała choroba nazywana „kocim katarem”. Procesowi temu towarzyszył stan zapalny i narastający ból. To zaś spowodowało brak apetytu i spadek odporności. Nasza wolontariuszka walczyła o nią pół roku.

Małą męczyły nawroty kociego kataru. Niezbyt udane dzieciństwo miała Klementynka, ale zawsze była kochaną kicią i wszystkie nieprzyjemne zabiegi znosiła dzielnie. Teraz nareszcie wszystko zmierza już w dobrym kierunku i nie trzeba drżeć o jej życie. Cierpienie odeszło i kocie dziecko, które tak bardzo pragnie być kochane przez swojego człowieka może szukać swojego domu.

Klementynka urodziła się we wrześniu 2022 roku, jest odrobaczona, zachipowana, testy FIV/FeLV ma ujemne, przed nią szczepienia oraz kastracja. Rozgląda się za człowiekiem, który zaopiekuje się nią, a ona będzie mogła się mu odwdzięczyć miłością i przywiązaniem. Uwielbia siedzieć na kolanach opiekuna i się przytulać. Jest wesoła, śmiała i przyjacielska. Lubi zabawy z innymi kotami, dlatego powinna mieć mruczące towarzystwo.

Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Adoptuj Klementynkę – stworzoną aby być Twoją darling!*

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo