Koperek UA

Pozwól niedowidzącemu Koperkowi z Ukrainy zapuścić korzonki w swoim domu

Gdy mały koci uchodźca trafił do wolontariuszy naszej fundacji dla ślepaczków Ja Pacze Sercem, poczuł się jak u siebie w 10 minut. Wyszedł z transportera, zjadł, rozejrzał się, wskoczył na sofę, przytulił do tymczasowej opiekunki i zasnął. Po długiej podróży był bardzo zmęczone, ale zupełnie niczego się nie bał. I taki właśnie jest Koperek – wesoły, śmiały, przyjazny, ale bez „odbić” typu wspinanie się po firance. Jest akurat. Wobec innych zwierząt przyjazny i respektujący ich granice. W stosunku do ludzi ufny i czuły.

Co do granic, to zdarza mu się nie respektować granic talerza z jedzeniem swoich opiekunów. Lubi jeść, cóż zrobić… był kiedyś bardzo głodny – w końcu przyjechał z wojny. Łatwo mu to jednak wybaczyć, bo ma w sobie wiele uroku i jest niezwykle kontaktowym stworzeniem. Lubi być blisko i przytulać się zarówno do człowieka, jak i do innych kotów.
Koperek urodził się w czerwcu 2022 roku. jest zdrowy, zaszczepiony, zachipowany i wysterylizowany. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Widzi tak, jakby widział przez lekko mleczną szybę. Jednak, kiedy poluje na muchy, gania za innymi kotami, biegnie do miski ( a potem do kuwety), to zupełnie nie da się zauważyć, żeby zachowywał się inaczej, niż koty z oczami bez skazy.
 
Szukamy dla Koperka domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Ponieważ jest towarzyski i pełen energii, dobrze, aby w tym domu miał kumpli do zabawy. Może to być jego siostrzyczka Pietruszka, która także rozgląda się za nową rodzina, ale nie musi.

Podaruj Koperkowi dom, w którym będzie rosła szczęśliwe Wasza wspólna radość!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo