Leviosa

Niewidoma Leviosa zaklina los, żeby znaleźć miłość człowieka

Leviosa znaleziona została z wielkimi strupami zamiast oczu. To wynik choroby nazywanej kocim katarem. Jej dzieciństwo wypełniały ból, głód i strach. Dorosłości nie dożyłaby, gdyby nie pomoc ludzi. Trafiła do naszej fundacji Ja Pacze Sercem, która powstała z myślą o takich właśnie niewidomych stworzeniach.

Leviosa była w kiepskim stanie, dlatego wymagała kilkutygodniowej kuracji. Na szczęście udało się ją uratować. Nasi wolontariusze wciąż robią wszystko, by mała zapomniała złe czasy. Ona zaś rośnie na czarującą kicię. Beztroska, odważna i wesoła jest zawsze gotowa do zabaw i przytulania. Uwielbia inne koty i ludzi, nawet tych, z którymi spotyka się pierwszy raz – natychmiast pakuje im się na kolana i domaga pieszczot. Nigdy nie drapie, zawsze, gdy poczuje dotyk ręki od razu mruczy. Nie łobuzuje, nie wspina się po meblach ani nie skacze po firankach. Czasem na coś wpadnie w biegu, albo spadnie z kanapy, bo za mocno się przeciągnie.

Jest bardzo przyjazna, a wobec młodszych kotów opiekuńcza – myje je, bawi się z nimi i przytula. Dlatego też dobrze by było, gdyby miała futrzaste towarzystwo.

Potrafi zająć się sobą, ale bardzo lubi być blisko człowieka. Śpi zawsze przytulona do swoich tymczasowych opiekunami. W ciągu dnia nie odstępuje ich na krok, chętnie się bawi, towarzyszy wszędzie, nawet przy kąpieli. Zdarza się, że siada na tylnych łapkach, unosi się i macha przednimi, jak gdyby rzucała zaklęcia. Mamy nadzieję, że jej czary odniosą skutek i przyniosą jej człowieka, który ją pokocha.

Urodziła się w maju 2023 roku. Jest zdrowa, zaszczepiona, wykastrowana, zachipowana. jest niewidoma, nie ma oczu. Poszukujemy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Daj się oczarować tej małej kici i podaruj jej dom, a co dzień będziesz lewitować z radości!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928
japaczesercem@gmail.com

Script logo