Lotka

Lotka chce trafić w sam środek Twojego serca

Do schroniska trafiły trzy bezdomne kotki... historia zaczyna się jak wiele innych. Te jednak miały chore oczka, poproszono więc o pomoc nas – Fundację Ja Pacze Sercem.

Kocie rodzeństwo zamieszkało razem w domu tymczasowym, gdzie dzięki szybkiej i troskliwej opiecie, oczka udało się zupełnie wyleczyć. Troszkę dłużej trwało jednak leczenie pasożytów – podawanie licznych leków nie sprzyja budowaniu zaufania, więc kociaki miały duży dystans do człowieka. Jednak z każdym dniem (i wraz ze zmniejszaniem się ilości tabletek) zaczynały robić się bardziej ufne, bardziej „domowe”. Od niedawna nawet lubią spać ze swoją tymczasową opiekunką! Rodzeństwo w barwach krówkowych – biało-czarnych – to dwie siostry i brat.

Lotka, koteczka z białą plamką na końcu ogonka, jest najbardziej zawadiacka z całej trójki. Uwielbia szaleńcze gonitwy za zabawkami lub z innymi kotami, ale nie gardzi też zacieśnianiem więzi z kocimi towarzyszami tuląc się razem na drapaku. Jest energiczna, radosna, kocha inne koty i każdego dnia daje się poznać człowiekowi coraz bardziej.

Lotka urodziła się w październiku 2022 roku, testy FIV/FELV ujemne. Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Lotka „lata” jak szalona i ma ogromny apetyt na życie! Jedyne, czego jeszcze potrzebuje, to domu na zawsze.

Może Ty otworzysz dla niej drzwi i Lotka trafi prosto do Twojego serca?*

*Nasza miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo