Lula

Jednooka Lula na kolanach się kula

Lula na początku pobytu w domu tymczasowym przeraźliwie bała się ludzi, do tego stopnia, że unikała nawet kontaktu wzrokowego.

Przez długi czas trzymała się w bezpiecznej odległości, bacznie obserwowała opiekunkę. Została znaleziona na ulicy, nie wiemy więc, jakie wcześniej miała doświadczenie z człowiekiem, jednak widocznie potrzebowała czasu, by mu zaufać.

Pewnego dnia, niespodziewanie wskoczyła na kanapę i nadstawiła główkę do głaskania, a później....przepadła w miłości do ludzi i zaczęła nawet wskakiwać na kolanka! Teraz lubi być głaskana i spędzać czas z opiekunem, jednak oczywiście na swoich – kocich warunkach, czyli wtedy, kiedy ma na to ochotę. W stosunku do innych kotów jest dość dominująca, więc najlepiej odnajdzie się jako kocia jedynaczka, mając człowieka tylko do swojej dyspozycji.

Lula miała usunięte lewe oczko, na prawe widzi dobrze. Jest też po operacji usunięcia wszystkich ząbków, ale doskonale sobie bez nich radzi. Jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, testy FIV/ FELV ujemne.

Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Lula przeszłą ogromną metamorfozę – z przerażonej, wycofanej kotki zamieniła się w towarzyszkę człowieka na każdym kroku.

Może właśnie Ty marzysz o takim kocim kompanie i podarujesz Luli miejsce w domu i w sercu?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo