Luna

Być może Luna pochodzi z Księżyca, ale teraz szuka domu na Ziemi...

Luna została znaleziona gdzieś na ulicy, zaniesiono ją do gabinetu weterynaryjnego i w ten sposób uratowano jej życie. Ze względu na chore oczko, trafiła do nas – do Fundacji Ja Pacze Sercem. Zastanawiamy się jednak czasem, czy na pewno nie jest kocią czarodziejką z Księżyca ... Jak to możliwe, że bezdomna, chora kotka ma w sobie tyle radości?
 
Luna jest niezwykle wesołą kotką, uwielbia zabawy, zarówno z innymi kotami, z człowiekiem, jak i sama zawsze potrafi znaleźć sobie coś ciekawego do roboty. Bardzo lubi ludzi, docenia przyjemność głaskania, za co odwdzięcza się przyjemnym mruczeniem. Luna nie ma jednego oczka, być może dlatego nie wskakuje na wysokie meble, jednak poza tym radzi sobie doskonale w domowym środowisku.
 
Luna urodziła się w czerwcu 2022 roku, jest zaszczepiona, wysterylizowana, testy FIV/FELV ujemne. Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi okami/balkonem. Luna, jak na nieziemską kotkę przystało, ma swoje „dziwactwo” - uwielbia stawać na stopach człowieka, jakby chciała zaznaczyć, że ten teren jest właśnie jej.
 
Może właśnie na Twojej stopie pozwolisz jej stawać już zawsze – to nie będzie wielki krok dla ludzkości, ale wielki krok dla jednej kotki...

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo