Maja

Maja umaja nawet najzwyklejszy dzień

Maja trafiła do domu tymczasowego jako trzymiesięczne kocię. Ze względu na koci katar, ma zmienione oczko, jednak na szczęście jest to jedyna jej „pamiątka” po chorobie, z którą długo walczyła. Chorowite kotki zwykle potrzebują więcej czasu na oswojenie się z człowiekiem – w końcu większość czasu z nim spędzonego to podawanie leków, wizyty u weterynarza... Jednak Majeczka, poznawszy już dobrze opiekuna, bardzo lubi z nim spędzać czas, tulić się i nawet zasypiać przy nim.

Swoją obecnością daje mnóstwo radości, pięknie odwdzięcza się za okazane jej ciepło i dobroć.

W swoim domu tymczasowym przebywa z dwoma psami, z którymi bardzo się zaprzyjaźniła. Koty darzy mniejszą sympatią, najbardziej akceptuje te starsze, spokojniejsze. Maja jest też miłośniczką przyrody – uwielbia obserwować ptaszki przez okno i przebywać na zabezpieczonym tarasie, ciesząc się słońcem i świeżym powietrzem.

Maja urodziła się 15 maja 2022 roku. Jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, testy FIV/FELV ujemne. Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi okami/balkonem. Choć Maja przyszła na świat w środku kwitnącego maja, jej życie nie było od razu usłane różami. Jednak zaopiekowa, wyleczona, zadbana, poczuła się bezpieczna i teraz cieszy się życiem. Jedyne czego potrzebuje, by w pełni rozkwitnąć, to dom na zawsze.

Może u Ciebie znajdzie się miejsce dla Mai, która swą kocią radością umaja każdy dzień?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo