Majo

Majo nie miał łatwego startu w życiu

Trafił pod naszą opiekę jako mały, zagłodzony kociak z okiem tak uszkodzonym, że zagrażał jego życiu. Po błyskawicznej operacji usunięcia oka okazało się, że to nie koniec problemów - Miał pchły, pasożyty w jelitach oraz zakażenie w oczodole. To wszystko to jednak przeszłość, gdyż jedyną pamiątką po tych wydarzeniach są blizny po szwach.

Wystarczył tydzień w domu tymczasowym, aby z przerażonego dzikiego kota stał się towarzyskim przyjacielem, który nie wyobraża sobie sytuacji w której nie miałby nikogo, komu mógłby się pożalić na to, że jego miska nie jest wiecznie pełna lub zwyczajnie wskoczyć komuś na głowę. Uwielbia gonitwy za zabawkami i innymi kotami, dobrze odnajduje się w każdej sytuacji. Wobec obcych jest nieśmiały, ale gdy tylko zdobędą jego zaufanie domaga się od nich ciągłej uwagi.

Chłopak urodził się latem 2022r. Majo poszukuje niewychodzącego domu stałego w którym będzie mógł spędzić swoją przedwczesną kocią emeryturę oraz opiekuna z którym będzie mógł chodzić na drzemki o każdej porze dnia i nocy. Majo jest szczepiony, testy FIV/FeLV ujemne.

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo