Minor

Minorowi już minął minorowy nastrój
 
Odkąd ma pełny brzuch, czuje ciepło troskliwych dłoni i nareszcie dobrze się czuje, Minor ma doskonały humor. Trafił do nas – fundacji Ja Pacze Sercem - jako osierocony kociak, a w dodatku tak młody, że trzeba go było karmić butelką. Z niedożywienia słaniał się na łapkach podczas zwiedzania tymczasowego domu i raz po raz upadał. 
 
Teraz jest już zdrowym, pięciomiesięcznym dzieciakiem, który skacze, biega i łobuzuje. Całe mieszkanie jest jego placem zabaw, a wszyscy koci współlokatorzy obiektami jego radosnych zaczepek. Gdy się zmęczy, przytula się do swoich towarzysz i idzie spać. Zachowuje się więc zupełnie jakby nigdy nic – jak gdyby nigdy nie zaznał osierocenia i skrajnego wyniszczenia. Z tamtych złych początków pozostało tylko jedno – zawsze rzuca się na jedzenie. To typowe zachowanie dla stworzeń, które omal nie umarły z głodu.
 
Minor, jak już wspomnieliśmy, ma teraz 5 miesięcy, jest zdrowy, zaszczepiony, zachipowany, testy FIV/FeLV ma ujemne. Może więc szukać swojego domu na zawsze.
 
Ponieważ przyszedł do nas z ulicy, nie chcemy, aby znowu na nią trafił. Dlatego szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
 
Daj dom Minorowi, a nigdy nie będzie miał do Ciebie dostępu minorowy nastrój!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo