Mintaj

Mintaj chciałby zadomowić się w Polsce

*choć nie musi, prowadzimy też adopcje za granicą

Mintaj trafił do nas z Sokółki, gdzie znajdowało się kilka kociąt w ciężkim już stanie, z zaawansowanym kocim katarem. Jednak gdy pomoc przychodzi szybko, rokowania są dobre – tak było też w tym przypadku. Mintaj jest kotem, który widzi i jest zdrowy! Dlaczego to takie niezwykłe? Ponieważ nasi podopieczni – koty w Fundacji Ja Pacze Sercem – są głównie niedowidzące lub niewidome. Dlatego też każde uratowane istnienie wywołuje w nas niezwykłą radość, a jeśli do tego zdążymy z wyleczeniem kocieko kataru, by ten nie zabrał do końca wzroku, radość jest podwójna.

Mintaj nade wszystko kocha inne koty. Zawsze znajdzie starszego kolegę, który go umyje, a potem troskliwie przytuli. Najczęściej właśnie śpi z kocimi towarzyszami. Oczywiście nie stroni od zabaw – kocha eksplorować każdy kąt, potrafi zrobić zabawkę dosłownie ze wszystkiego. Człowieka też kocha, jednak nie do przesady – lubi być głaskany, ale sam nie pcha się na kolana. Dopóki się to szanuje, Mintaj odwzajemnia miłość na swój koci sposób.

Mintaj urodził się w maju 2023 roku. Testy FIV/FELV ujemne, jest zaszczepiony i zaczipowany. Szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem.
Mintaj – ryba nie występuje naturalnie w naszym regionie. Taki kot jak Mintaj to też niecodzienny okaz – chętny do współpracy z człowiekiem, odważny, potrzebujący kociego towarzystwa, potrafiący bawić się zawsze, wszędzie i wszystkim.

Czy nie chciałbyś „udomowić” takiego właśnie Mintaja i zostać jego domem na zawsze?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo