Mówią o ślepaczkach

1. Wspaniała Magda Nykiel o ślepaczkach:

Kliknij tutaj!

2. O ślepaczkach w programie "Weterynarze z sercem". Jednym z bohaterów jest Pan Doktor Jacek Garncarz, znakomity okulista. W programie wystąpiły też ślepaczki - Hubuś, Jaguś i Natka:

Kliknij tutaj!

3. W czerwcowym numerze magazynu "Pupil" pojawił się artykuł na temat naszej fundacji! Zapraszamy do lektury! Strony 48-51:

Kliknij tutaj!

4. Kochani, w tym artykule możecie poczytać i posłuchać o pomocy polskich organizacji, również naszej, kotom z Ukrainy. Dobrze, że jest nas coraz więcej!! Wszyscy pomagamy różnym kotom, ale też i bardzo różne koty wymagają pomocy. Z bezdomnością i głodem zmagają się przecież nie tylko te najbardziej pokrzywdzone, ale i te zdrowe, przepiękne, a nawet rasowe. Adopcja ślepaczka z Polski, Ukrainy czy Grecji nie różni się niczym i nie jest obciążona żadnymi kosztami. Wszystkie koty są nasze!

Kliknij tutaj!

Kliknij tutaj!

5. Wizyta w naszym DT! Kochani Paczacze!!! W związku ze zbiórką dla naszych ślepaczków, która organizowana jest przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM gościliśmy w naszym domu tymczasowym u Aleksandry i Tomka, studentów tegoż wydziału tworzących program tv Flesz! Zachęcamy do obejrzenia materiału (od 10minuty pojawiają się nasze ślepaczki), poznania naszych szalonych ślepaczków Mii ❤, Miki♥ i Stasia ❤, oraz wolontariusza Tomka ❤, który po zeszłorocznej zbiórce, wraz z dziewczyną Olą ❤, stworzył dom tymczasowy dla ślepaczków! Dziękujemy!!!

">Kliknij tutaj!

6. Paczacze, zapraszamy do przeczytania artykułu na temat Ślepaczków, który ukazał się przy okazji zbiórki na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu:

Kliknij tutaj!

7. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmy z Gali Serce dla Zwierząt!

Kliknij tutaj!

8."Nie trzeba widzieć, by patrzeć sercem" Zapraszamy do przeczytania relacji z gali plebiscytu "Serce dla Zwierząt", którego laureatem została Fundacja Ja Pacze Sercem!

Kliknij tutaj!

9. W Głosie Wielkopolskim ukazał się artykuł Mikołaja Woźniaka oparty na rozmowie z Joanną Piotrowską-Wojczak, prezes Fundacji. Zapraszamy do lektury, jak również do obejrzenia pięknej galerii zdjęć autorstwa Adriana Wykroty!

Kliknij tutaj!

10. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Joanną Piotrowską-Wojczak, prezes Fundacji Ja Pacze Sercem. Rozmowę na temat pomocy kotom niewidomym i tym, które ucierpiały podczas konfliktu zbrojnego na Ukrainie przeprowadził Krzysztof Grządzielski.

">Kliknij tutaj!

Script logo