Nanga

„Naga” Nanga (nie Parbat) jest górą miłości

Gdy jest zimno, koty potrafią schować się wszędzie, szukając choć odrobiny ciepła.

Nanga wraz z rodzeństwem schowała się w szopie na narzędzia... i ten niepozorny schowek uratował jej życie. Pojawił się tam Dobry Człowiek.

Koteńka miała chore oczka, więc trafiła do nas – do Fundacji Ja Pacze Sercem. Koteczka została zaopiekowana, koci katar wyleczony, jednak po nim pozostał ślad – jedno oczko w zaniku, jednak na drugie Nanga widzi doskonale. Jest bardzo radosna, energiczna, bardzo lubi zabawy z innymi kotami, lubi też ludzi, którym – jak na kota – bardzo szybko potrafi zaufać. Jak na kocicę przystało, lubi też o siebie zadbać – lubi relaksować się w kocim SPA w umywalce lub wannie.

Nanga urodziła się w czerwcu 2022 roku, jest zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana, testy FIV/FELV ujemne. Widzi na jedno oczko. Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi okami/balkonem.

Nanga była zupełnie „naga” – głodna, chora, zupełnie bezbronna... los jednak uśmiechnął się do niej i dał szansę na szczęśliwe życie.

Teraz czeka na bezpieczny, oddany dom na zawsze, na opiekuna, który razem z nią będzie codziennie wspinał się na górę niekończącej się miłości.

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo