Nox

Jednooka Nox mimo tragicznych wspomnień, ma w sobie kosmos radości
 
Uratowana jako mały kociak przed śmiercią przez dobrych ludzi znalazła się pod opieką fundacji Ja Pacze Sercem. Została znaleziona w opłakanym stanie: chudziutka i malutka z niedożywienia, z bardzo chorymi, bolącymi oczkami. Groziło jej usunięciu obydwu gałek ocznych, ale dzięki wielkiemu zaangażowaniu ze strony naszych wolontariuszy oraz weterynarzy, udało się ratować jedną. I to jedno oczko wygląda jak malutki kosmos. A sama Nox ma w sobie niezmierzony bezkres radości. Jest małym gagatkiem – odkrywcą. Wchodzi, tam, gdzie nie było jeszcze żadnego kota ze stada tymczasowych podopiecznych. Wspina się, skacze, biega i rozrabia.
 
Ma w sobie wiele sprytu - zamiast ganiać za zabawką do utraty tchu, siada i zastanawia się, jak ją złapać innym sposobem. Dąży do kontaktu z człowiekiem, śpi z opiekunami i lubi się z nimi bawić, a czasem sobie z nimi pogadać i wydaje przy tym bardzo słodkie dźwięki. Nowe osoby najpierw poddaje bacznej obserwacji. Nie jest bojaźliwa, raczej ostrożna. Przyjaźni się z innymi kotami, lubi wspólne szaleństwa, a po nich przytulanie i sen.
 
Nox urodziła się na początku maja 2023 roku. Jest zaczepiona, wykastrowana, zachipowana. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Jest już zupełnie zdrowa i pełna energii.
 
Poszukuje domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najlepiej, gdyby w tym domu były także inne stworzenia, z którymi mogłaby się bawić i przytulać pod nieobecność swoich ludzi. Podaruj małej Nox dom i poznaj nowe galaktyki kociej miłości!
 
*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

 

Script logo