Optyk

Optyk pomoże Ci dostrzec szczęście

Optyk to jeszcze maleńki kocurek, a już zdążył go dopaść poważny wirus. Kocurek ze schroniska trafił do nas – do Fundacji Ja Pacze Sercem - z kocim katarem i perforacją gałki ocznej, jednak wszystko się udało zaleczyć i kocurka czekają tylko okresowe kontrole prawego oczka.

Wiedząc jak poważne mogą być konsekwencje nieleczonego kociego kataru, na prawdę trzeba przyznać, że Opti to wielki szczęściarz. Jest bardzo żywiołowy, uwielbia szalone zabawy, zarówno kocimi zabawkami, jak i gonitwy z innymi kotami.

Kocha człowieka - jak tylko się go dotknie zaczyna głośno mruczeć, daje też całuski i ociera się noskiem o nos opiekuna. Uwielbia też inne kotki, a interakcje z tymi z tymi dorosłymi kończą się mruczeniem i wystawianiem brzuszka. Optyk jest ciekawski, wesoły i wszędzie go pełno. Wszystkiemu przygląda się z ogromnym zainteresowaniem, dokładnie, analizując każdy szczegół otoczenia, zupełnie jak okulista podczas badania jego oczu... taki z niego mały koci „optyk”.

Opti urodził się na początku maja 2023 roku, testy FIV/FELV ujemne. Szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Wiemy ile złego w organizmie bezbronnego maluszka może zrobić wirus kociego kataru. Wiemy, jak tragicznie kończą się historie tych najmniejszych, które nie miały jeszcze sił, by walczyć o życie. Wiemy więc jak niezwykły jest przypadek Optiego – wygrał życie, teraz do pełni szczęścia brakuje mu tylko domu na zawsze!

Ten malutki kocurek pomoże Ci dostrzec jak piękne i niezwykłe jest życie i jak można cieszyć się z tego, że się jest na tym świecie.

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo