Peggy

Peggy po śmierci starszej pani odziedziczyła samotność

Peggy była jedyną towarzyszką samotnej starszej osoby. Wszystko wskazuje na to, że kochała swojego człowieka i była kochana, głaskana i często podkarmiana. Świadczy o tym spokojny charakter, potrzeba bliskości z człowiekiem, kompletny brak zainteresowania innymi kotami, a także spore rozmiary i apetyt. Niestety, jak to się często zdarza, jej ukochana osoba zmarła, a ona – nikomu niepotrzebna - wylądowała w schronisku.

Potrzebująca kontaktu z człowiekiem, czuła i kochana kotka, nagle stała się zbędna, bezdomna i samotna. Do naszej fundacji Ja Pacze Sercem trafiła z powodu chorych oczu. Okazało się, że cierpi z powodu stanu zapalnego rogówki. Niewykluczone, że pojawił się on u niej z powodu szoku związanego ze stratą opiekuna i porzuceniem.

Obniżenie odporności powodowane przez tak duży stres, prowadzi do choroby.

Leczenie Peggy w naszym domu tymczasowym przyniosło doskonały skutek i kotka widzi. Ma 8 – 10 lat. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Została przebadana i wiemy, że jest zdrowa.

Jedyna jej dolegliwość to samotność oraz brak człowieka na wyłączność. Szukamy więc dla niej kogoś, kto podaruje jej spokojny i bezpieczny dom - “niewychodzący” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Weź Peggy do domu i zamknij za nią drzwi świata samotności!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo