Pietruszka UA

Jednooka Pietruszka da się posiekać za swojego człowieka

Przyjechała do nas - fundacji Ja Pacze Sercem - z Ukrainy, uratowana przez dobrych ludzi po obu stronach granicy. Bez pomocy uschłaby z głodu i braku miłości. Bo Pietruszka jak wody i słońca do życia potrzebuje człowieka, bliskości, głaskania, przytulania, siedzenia na kolanach i spania w łóżku.

Bardzo lubi także inne koty. Jest śmiała, przyjazna i zupełnie bezkonfliktowa. Na jednym oku ma zrosty, które są pozostałością po „kocim katarze” i to, jak widzi można porównać do „wypalcowanego” w jednym miejscu szkła okularów. Drugie oko nie rozwinęło się i jest zarośnięte trzecią powieką. Mimo to, Pietruszka ma spojrzenie bystre i widzi wszystko, co widzieć należy – każdą okazję do zabawy, do czułości, pełną miskę, a także jedzenie swoich tymczasowych ludzi.

Pietruszka urodziła się w czerwcu 2022 roku, jest zaszczepiona, wysterylizowana, zachipowana, testy FIV/FeLV ma ujemne.

Mała poszukuje domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami oraz balkonem. Fajnie, jeśli będzie miała kocich towarzyszy zabaw i snu, bo jest kociakiem wesołym i pełnym energii do zabawy. A zupełnie przypadkiem jej brat Koperek również szuka swojej rodziny!

Przyjmij pod swój dach Pietruszkę i miej zawsze pod ręką zdrową porcję kociej miłości!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo