Pingwinka

Tupot małych stóp Pingwinki

Pingwinka trafiła do nas z ogarniętej wojną Ukrainy. Urodziła się już w czasie wojny, od początku więc jej życie nie było usłane różami. Na szczęście trafiła do Polski, do nas – Fundacji Ja Pacze Sercem. Brak jednego oczka nie przeszkadza jej w ogóle w funkcjonowaniu. Pingwinka boi się ludzi, ale.... czy można się temu dziwić?

Urodzona tam, gdzie huk rakiet i powszechny strach jest codziennością, wieziona wiele kilometrów w niezane, nie zdążyła jeszcze nauczyć się w pełni ufać człowiekowi. Pozwoli jednak pogłaskać się swojemu opiekunowi, gdy ten podaje jej jedzenie – to już pierwszy krok w stronę ufności. Poza tym Pingwinka jest bardzo energiczna, wszędzie jej pełno, uwielbia zabawy, kocie gonitwy. Nie może być kocią jedynaczką – wsparcie innego przedstawiciela swojego gatunku jest jej niezwykle potrzebne.

Pingwinka urodziła się w marcu 2022. Jest zaszczepiona, wysterylizowana, testy FIV/Felv ujemne. Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi okami/balkonem.

Pingwinka chętnie zamieszka ze swoim bratem Krówkiem, z którym przyjechała do nas z Ukrainy, lub innym kocim przyjacielem. Mimo narodzin w trudnym miejscu i czasie, Pingwince dopisało wielkie szczęście. Choć potrzebuje jeszcze czasu, by bardziej cieszyć się obecnością człowieka, już teraz bardzo cieszy się życiem.

Może zechcesz zaprosić ją do swojego domu na zawsze i z radością nasłuchiwać codziennie tupotu jej małych stóp?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo