Rubin

Czy znajdzie się człowiek, przy którym Rubin rozbłyśnie?

Jego imię nie jest przypadkowe – rubin to kamień symbolizujący bezgraniczną miłość. I to właśnie uczucie wypełnia nieustająco całego naszego Rubinka od czubków uszu po rudy ogonek. Jest on chodzącą miłością do wszystkich istot. Rubinek uważa że wszystkie koty są super, a ludzie przekochani. Dlatego zasługują na patrzenie na nich maślanymi oczami, mruczenie im do uszka, obejmowanie łapkami i przytulanie przy każdej możliwej okazji!

Rubinek wie, czego chce i nie wstydzi się o tym mówić – kiedy chce być pogłaskany, przychodzi do ludzi, patrzy im głęboko w oczy, mówi stanowczo krótkie „mrał” i nadstawia główkę. A ponieważ mizianek nigdy za wiele, szukamy dla niego domu, w którym znajdzie ogromne pokłady ciepła i miłości! Wcześniej życie go nie rozpieszczało. Dobra osoba uratowała go prosto z ulicy dosłownie w ostatniej chwili. Rubinek był wtedy kupką nieszczęścia. Herpeswirus zaatakował jego płuca i oczka, a wirus panleukopenii jelita.

Większość kociaków w jego sytuacji umiera, ale Rubinek dzięki szybkiej interwencji i wspaniałej opiece nie tylko przeżył, ale odzyskał też wzrok. Choroba zmieniła jego oczko i wymaga ono profilaktycznego sprawdzania ciśnienia raz na pół roku, ale w codziennym życiu w niczym to Rubinkowi nie przeszkadza. Bo Rubinek jest kocurkiem, któremu prawie nic nie jest w stanie zepsuć nastroju. Wszędzie go pełno, wszystko go cieszy i zachwyca. Już czas, by rubinkowy blask wypełnił czyjś dom i serce!

Rubin urodził się w maju 2023 r. Dziś jest już w pełni zdrowym i gotowym do adopcji kocurkiem. Testy FIV/FeLV ma ujemne, jest zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany. By już zawsze był bezpieczny, szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Czy to Ty będziesz osobą, przy której ogrom miłości Rubina rozbłyśnie całym swoim blaskiem?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo