Rurka

Niewidoma Rurka nie pęka, bo wierzy, że znajdzie swojego człowieka

Znalazła się w słupskim schronisku prosto z ulicy, po zderzeniu z samochodem. Prawdopodobnie w wyniku wypadku straciła jedno oko, a to, które zachowała nie widzi. Może było odwrotnie i wpadła pod samochód przez to, że już była niedowidząca lub niewidoma. Nie wiemy. Ale ponieważ jest ślepaczkiem, trafiła do naszej fundacji Ja Pacze Sercem.

Jest bardzo spokojna kicią, a jej ulubione zajęcia to spanie oraz jedzenie. Dorobiła się już, dzięki temu pulchnego ciałka, więc skojarzenie z rurką z kremem też nie jest bezzasadne. Bardzo lubi głaskanie po główce, ale reszta ciała jest wyłączona z dotykania. Być może ta nadwrażliwość na dotyk jest związana z jej nieszczęśliwym wypadkiem. Oby miłość przyszłych opiekunów uwolniły ją od tego i pozwoliły się w pełni cieszyć ciepłem i czułością ludzkich rąk.

Rurka urodziła się w roku 2019. Jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Poszukuje domu jako kocia jedynaczka albo z innym spokojnym kotem, ponieważ ponad wszystko potrzebuje ciszy i poczucia bezpieczeństwa. Powinna zamieszkać w domu* “niewychodzącym” z zabezpieczonymi oknami oraz balkonem, bo wyjście na zewnątrz skończyłoby się dla niej szybko i tragicznie.

Koty, które padły ofiarą nieszczęścia, zasługują na opiekę i naszą miłość tak samo, jak wszystkie inne stworzenia, więc nie pękaj i podaruj Rurce kochający dom!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo