Sabi

Sabi otwiera oczy tym, którzy jeszcze nie potrafią paczeć sercem

Sabi zostala znaleziona na jednym z wiejskich ogródków w okolicy Gliwic. Była w najgorszym stanie z całego miotu i niestety straciła wzrok. Dlatego też trafiła do nas - do Fundacji Ja Pacze Sercem. Na szczęście zdążyła już zupełnie zapomnieć o tym, co spotkało ją na początku życia.

Jako młodziutka koteczka doskonale odnalazła się w tym ciemnym dla niej świecie i widzi wszystko doskonale swoim kocim serduszkiem - dzięki temu wspina się na drapaki, bawi się beztrosko i skacze. Poluje też na pluszowe myszki, nosząc je dumnie jako swe zdobycze i chętnie gania za wędką. Po jej zachowaniu nikt nie poznałby, że jest niewidoma.

Jest wspaniałą towarzyszką dla człowieka, bardzo lubi leżeć obok opiekuna i głośno mruczeć, gdy się ja delikatnie głaszcze.

Sabi urodziła się w marcu 2022, jest odrobaczona i zaszczepiona, testy Fiv/Felv ujemne. Szukamy dla niej domu "niewychodzącego" z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Jeśli nigdy nie spotkałes się z kocim ślepaczkiem, Sabi doskonale wprowadzi Cię w ten świat, w którym to serce jest oknem na wszystko co znajduje się dookoła.

W zamian za dom, podaruje Ci ogrom kociej miłości i niezliczone godziny zachwytu nad tym, że ograniczenia są tylko w naszej głowie. Gdy jeden zmysł zawodzi, uruchamia się kolejny ten, który potrafi czynić cuda - bezgraniczna miłość do drugiej istoty.

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo