Szarobródek UA

Szarobródek z Charkowa szuka bezpieczeństwa i miłości w Polsce i nie tylko

Choć ma oczy piękne i widzi doskonale, to znalazł opiekę w naszej fundacji dla ślepaczków Ja Pacze Sercem, ponieważ zwierzętom skrzywdzonym przez wojnę pomagamy zawsze, gdy tylko możemy. Ten piękny młody kot przyjechał do nas z rannym palcem tylnej łapy. Uszkodzenie okazało się na tyle fatalne, że konieczna była amputacja całego paluszka. Po tym zabiegu dopiero, zobaczyliśmy w pełni, jak bardzo męczył go ból związany z raną. Szarobródek okazał się bowiem jeszcze bardziej energicznym i towarzyskim stworzeniem. To zawołany miziak i gaduła. Dzień zaczyna od przytulania i pogawędki z człowiekiem. Najbardziej lubi siedzieć na ramieniu swojego opiekuna i wszędzie z nich chodzić. Prawdopodobnie wcześniej był pod opieką mężczyzny, bo bardzo lubi siedzieć właśnie na męskim ramieniu.

Szarobródek urodził się na początku roku 2022, jest zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany, zachipowany, testy FIV/FeLV ma ujemne.

Kocha wszystkich ludzi i lubi zwierzęta, choć nie nawiązuje bliższych relacji. Dzięki wrodzonej przyjacielskości dogada się z każdym.

Poszukuje domu “niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Adoptuj Szarobródka i podaruj mu bezpieczny i kochający dom!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo