Szczypiorek

Szczypiorek czeka na spełnienie ostatniego, największego marzenia

Sześć kociąt i dwie kocie mamy znalezione zostały w małej, gospodarskiej komórce. Wystraszone, głodne, wychudzone, odwodnione, chore .... Tak niestety zaczynają się liczne interwencje, w których Fundacja Ja Pacze Sercem bierze udział. W przypadku tych kotów szczęście było ogromne – uratowane kocie istnienia! Trzeba było szybko zadbać o zapewnienie ciepła, jedzenia i lekarstw. Wśród tych maluchów był on – czarny, ruchliwy Szczypiorek.

Z całej szóstki to właśnie Szczypiorek był najdzikszy i najbardziej strachliwy. Jednak czas, czuła opieka i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa zrobiły swoje – teraz kocha ludzi, uwielbia spać z człowiekiem w łóżku, głośno przy tym mrucząc. Oczywiście żeby zaufać nowej osobie, będzie potrzebował czasu, jednak wiemy, że jeśli da mu się miłość i jednocześnie wolność wyboru, sam zdecyduje się na bliższe i czulsze poznanie. Kocha bawić się z innymi kotami. Jest bardzo ciekawy świata, potrafi znaleźć niezwykłe kryjówki.

Szczypiorek urodził się w lipcu 2023 roku, jest zaszczepiony, zaczipowany, testy FIV/FEJV ujemne. Szukamy dla Niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem.
Szczypiorek jest jednym z tych szczęściarzy w naszej Fundacji, któremu zupełnie udało się wyleczyć chore oczy, dzięki czemu widzi, nie ma żadnych problemów ze wzrokiem. Poza tym jest jednym z tych „dzikusków”, który oswoił się z życiem w domu z człowiekiem, pokochał to ciepło, wygodę i bezpieczeństwo.

Czy ostatni problem, z którym się mierzy, czyli brak własnego domu, również uda się rozwiązać już wkrótce? Czy jego największe marzenie spełni się?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo