Szybka

Szybka przez szybkę wypatruje szybkiej adopcji

Szybka trafiła pod opiekę Fundacji Ja Pacze Sercem z kocim katarem i infekcją oczu, groziła jej utrata wzroku. Pomoc jednak przyszła do koteczki szybko – dzięki temu widzi doskonale! Szybka patrzy na świat z optymizmem, jak w okularach z różową szybką. A do tego jest bardzo szybka – żywiołowa, zawsze chętna do zabawy, zarówno z innymi kotami, jak i z człowiekiem, z którym wytrwale ćwiczy ... aportowanie! Uwielbia inne koty i ludzi – mruczy od samego spojrzenia, przybiega szybciutko i daje słodkie baranki. Czy można chcieć czegoś więcej?

Dla Szybki jedynym marzeniem pozostaje dom na zawsze. Szybka urodziła się w czerwcu 2023 roku. Jest zaszczepiona, zaczipowana, czeka na kastrację, testy FIV/FELV ujemne. Szukamy dla Niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Szybka jest zdrową, młodą, energiczną i piękną trikolorką.

Czy to pomoże jej w znalezieniu domku? Mamy nadzieję, że zimową porą, kiedy oglądamy świat przez szybę, grzejąc się w ciepłych domach, w jednym z nich otworzy się serce dla zwykłej-niezwykłej Szybki ...

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo