Volta

Volta czeka na Ciebie w napięciu

Prądu nie widzisz, a jednak istnieje. Skrzywdzonych kociąt też nie widać, a są wszędzie. Nie tyle ich nie widać, co raczej my nie bardzo chcemy je zauważać. Jedno i drugie jest powszechne. I taką historią, jakich wiele, jest przeszłość małej Volty. Gdy opustoszały ogródki działkowe, została ona – sama, wygłodzona, zziębnięta i chora. Jakby była niewidoczna.

Dobrze, że mają tam swój „zielony zakątek” wolontariusze naszej fundacji Ja Pacze Sercem, którzy nie dosyć, że nie omijają wzrokiem, ale jeszcze wypatrują wszelkich stworzeń w potrzebie.

Mała miała „koci katar”, który uszkadza gałki oczne i powoduje ślepotę, ale na szczęście otrzymała pomoc na tyle szybko i sprawnie, że teraz jest zupełnie zdrowa, ma bystre spojrzenie i piękne oczy. Teraz

Volta urodziła się na początku maja 2022, jest zaszczepiona, wysterylizowana, zachipowana, testy FIV/FELV ma ujemne, więc jest gotowa, by wypełnić swoją radosną energią czyjeś życie. A energii ma dużo.

Po tym, jak odzyskała zdrowie, wróciły jej też siły do zabawy i przytulanek. Może zostać towarzyszką innego wesołego kotka, ale sprawdzi się też jako jedynaczka. To dlatego, że bardzo kocha ludzi. Z powodu swojej „wszędobylskości” musi mieć dom „ niewychodzący” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Podaruj Volcie dom i zyskaj źródło niewyczerpanej energii szczęścia i radości!*

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo