Włóczek

Włóczęga Włóczka mogłaby już dobiec końca

Włóczek włóczył się po poznańskich działkach, gdzie został zauważony przed dobrą duszę. Był mocno schorowany i miał problemy ze wzrokiem, dlatego też trafił do nas – do Fundacji Ja Pacze Sercem. Nie widzi już na jedno oczko, na drugim ma zrosty, jednak radzi sobie doskonale widząc tylko na jedno.

Mimo konieczności leczenia, która wielu kotom utrudnia nawiązywanie kontaktu z człowiekiem, Włóczek kocha ludzi! Czasem przychodzi posiedzieć sobie na ciepłych kolankach u tymczasowej opiekunki, rozwija też różne, nietypowe umiejętności – lubi bawić się w aportowanie. Kocha szeleszczące zabaweczki. Jest ciekawy nowych miejsc, nowych osób oraz bardzo towarzyski w sferze kociej – uwielbia wspólne harce z tymczasowym rodzeństwem.

Włóczek urodził się we wrześniu 2022 roku. Nie widzi już na jedno oczko, na drugie widzi, pomimo zrostów - pozostałości po kocim katarze. Testy FIV/FELV ujemne, jest zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany. Szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem.

Włóczek najlepiej odnajdzie się w domu z kocim rodzeństwem. Włóczęga włóczka po działkach na szczęście nie trwała długo, dzięki czemu teraz może cieszyć się spokojnym życiem młodego kociaka. Jedyne, czego jeszcze potrzebuje, to dom- taki, w którym zakończyłby swoją dotychczasową życiową włóczęgę i został w nim już na zawsze.

Może to właśnie Ty zechcesz być dla Niego tą bezpieczną przystanią?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo