Yagoo

Niewidzący Yagoo zapowiada radości BOOM

Nic nie zapowiadało tego, że wyrośnie z niego tak radosny kociak. Został znaleziony z bardzo chorymi i poranionymi oczami. Odczuwał ból nie do opisania. Chory na koci katar, niedożywiony, osłabiony – prawdziwy boom cierpienia. Przeszedł w swoim krótkim życiu dwie operacje. Jedna to oczyszczenie i zaszycie oczodołu jednego. Druga to korekcja drugiego oka. Mały widzi na jedno oko tylko światło i cień, ale lepsze to niż nic.

Zresztą po tym, co wycierpiał, jest bardzo szczęśliwy i wcale nie przeszkadza mu to, że prawie nic nie widzi. Uwielbia zabawy z wędką, piłeczkami oraz wszelkimi zabawkami, które wydają jakiś dźwięk lub mają w sobie dzwoneczki.

Jest pełen energii, radości i ciekawości świata. Uwielbia się wspinać i ganiać pod całym domu. W domu tymczasowym mieszka z psem, z którym bardzo lubi się bawić. Wobec ludzi jest ufny i czuły. Często zabawia swoich tymczasowych opiekunów, próbując zachęcić ich do wspólnych szaleństw.

Yagoo urodził się w 2022 roku, jest zaszczepiony, wykastrowany, testy FIV/FeLV ma ujemne. Jest podopiecznym fundacji Ja Pacze Sercem. Szuka domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Podaruj małemu Yagoo kochający dom i przygotuj się na BOOM kociej miłości!

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo