Ziemiórka

Ziemiórka oszukała przeznaczenie i widzi przyszłość w kolorowych barwach

Jako Fundacja Ja Pacze Sercem, działająca na terenie całej Polski, nieczęsto mamy okazję spotkać się i spędzić czas razem. Dlatego też nasz coroczny zlot jest wydarzeniem niezwykłym. Tegoroczne spotkanie było jednak zupełnie inne niż zwykle, zakończyło się bowiem akcją ratunkową w Julianpolu. To stamtąd, między innymi, trafiły do nas Ziemiórka i Mszyca.

Ziemiórka – maleńka, młodziutka koteńka, z chorymi oczkami, świerzbowcowym zapaleniem uszu... w domu tymczasowym została wyleczona – dzięki szybkiej interwencji udało się nawet uratować wzrok! Mimo lekkich narośli na oczkach, widzi bez problemu. Uwielbia spędzać czas z człowiekiem, spać przy nim, lubi być głaskana, kocha wszelkie zabawy- ganianie piłeczek, zabawy wędką. Lubi gonitwy z innymi kotami, jest też zsocjalizowana z psem w domu tymczasowym. Przy poznawaniu nowego zwierzęcia czuje się niepewnie i syczy, potrzebuje czasu na socjalizację, jednak warto być cierpliwym i dać jej spokojnie zapoznać się i zaakceptować nowego przyjaciela. Najwięcej czasu spędza ze swoją kocią siostrą Mszycą, również znalezioną w Julianpolu. Mogłyby zamieszkać razem jako koci „dwupak”.

Ziemiórka urodziła się w maju 2023 roku, jest zaszczepiona, odrobaczona, testy FIV/Felv ujemne. Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem.
Dzięki temu, że ratunek dla Ziemiórki przyszedł szybko, udało się uratować jej życie.

Niech jej dobra passa trwa – może i Ciebie zauroczy i zechcesz podarować jej dom i niekończące się szczęście?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo